Engvej 8 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Ejstrupholm - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Ejstrupholm. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Ejstrupholm er der lige nu to interessante boliger på markedet. På Engvej 8 findes en unik landejendom, der tilbyder et boligareal på 40 kvadratmeter fordelt på 9 rum. Denne ejendom skiller sig ud med sin enorme grund på hele 82.979 kvadratmeter.

Engbækparken 12 præsenterer et mere konventionelt boligvalg med en villa på 168 kvadratmeter. Her finder man 6 rum i et hjem, der ligger på en overkommelig grundstørrelse på 1.013 kvadratmeter.

Begge ejendomme er nye på markedet i Ejstrupholm, og med deres særprægede egenskaber er de attraktive muligheder for potentielle boligkøbere.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga